• Facebook Social Icon

1.9.2017

Zápasy a online výsledky ŽENY - ZDE

Zápasy a online výsledky MUŽI - ZDE

29.8.2017

Vícemistr ČR v aggressive inline Martin Krutina vám ve své exhibici předvede, co vše se dá na in-line bruslích zvládnout. Následně můžete využít skvělé nabídky a naučit se překonávat různé překážky a provádět základní triky v bezplatném workshopu. Podmínkou účasti je vlastní vybavení (in-line brusle, chrániče, helma). Kapacita účasti je limitována - max 10 dětí na jeden workshop - NUTNÁ REZERVACE!

Více informací ZDE

29.8.2017

Podle aktuálních meteorologických předpovědí je zatím možné, že nám během UNIQA MČR počasí nebude přát tak jako v těchto dnech. Ale to vůbec nevadí! Tribuny zajišťujeme proti případnému dešti, aktivity zábavného programu mohou být přesunuty do stanů nebo na in-line plochu, která je zastřešena.

Přijďte si užít mistrovství, i kdyby náhodou trakaře padaly!:-)

29.8.2017

Harmonogram dne ZDE

29.8.2017

V rámci zábavného programu pro rodiny se na UNIQA MČR objeví i nafukovací squashový kurt! Budou u něho k dispozici dva instruktoři, kteří tam celou neděli povedou program a výuku squashe pro děti i dospělé.

Více o aktivitách zábavného programu ZDE

27.8.2017

Beachclub Strahov si od provozovatele Gutovky najímá areál až od počátku UNIQA MČR, tj. od pátku 1. září. Pokud si tam do té doby chcete zahrát beachvolejbal, prosíme, objednejte si kurt ke hře přímo na kontaktech Gutovky ZDE

23.8.2017

Tito budoucí mistři si na svoje poháry budou muset ještě počkat!:-) Broušené křišťálové poháry vykládané rubíny ze známé sklárny v Anníně na Šumavě pozvednou na stupních vítězů výherci letošního mistrovství! Podstava pohárů nese zlaté gravírování "Mistr České republiky v beachvolejbalu 2017".

Poháry během mistrovství vystavíme, a pokud se vám budou líbit, najdete podobné ručně broušené sklo zde: http://sklarnaannin.shop1.cz/zahlavi/brusirna-a-muzeum

22.8.2017

Během finálového dne se na mistrovství budou konat různé soutěže, jejichž výherci obdrží ceny, které na UNIQA MČR věnují partneři mistrovství. Cenami od Beachclubu Strahov budou 2x vouchery na hodinu tréninku na kurtu zdarma se špičkovým mužským párem Ondřejem Perušičem a Davidem Schweinerem, a 3x na hodinu hry na kurtu zdarma bez trenéra v Beachclubu Strahov.

A těšit se můžete i na mnoho dalších hodnotných cen!:-)

22.8.2017

V rámci zábavného programu pro celé rodiny "Děti, zpátky do školy!" organizovaného MČ Praha 10, jsou během UMČR vedle sportovních aktivit připraveny i aktivity umělecké a vzdělávací! Je to například Malba a kresba, Zážitková angličtina pro děti, a další. Podívejte se na nabídku aktivit, kterých je možné se zúčastnit zdarma a bez rezervace - ZDE

Starší příspěvky >

Please reload