top of page

DRÁČKOVA ŠKOLKA STRAHOV

Aktualizováno: 31. 7. 2020


Vážení přátelé, kamarádi Beachclubu Strahov,

přes 8 let fungoval projekt školky a dětské skupiny Maxíkova školka jako sdílený projekt Asociace předškolní výchovy a vzdělávání a Beachclubu Strahov. Projekt byl smluvně ukončen k 31.6.2020 a školka je plné režii našeho klubu.


Od září plánujeme změny ve výchovně-vzdělávacím programu, který se nadále bude věnovat jazykové průpravě angličtiny s rodilým mluvčím a nově bude více akcentovat sportovně – pohybovou složku. Stali jsme se Dráčkovou školkou Strahov a podrobnější informace pro Vás - nebo Vaše známé - v případě, že by Vás naše školka zaujala, budeme přinášet i v newsletterech Beachclubu Strahov. V případě jakéhokoliv dotazu k Dráčkově školce kontaktujte předsedu klubu MUDr. Víta Maříka na emailu: info@beachpraha.cz62 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page