top of page

VOLNÉ HODINY V SEZÓNĚ 2022/2023 - AKTUALIZACE


Vážení členové Beachclubu Strahov,

Situace s cenou energií zasáhla všechny sportoviště, včetně našeho klubu. Náklady na vytápění hal nám vzrostly o 600%, náklady na elektrickou energii o 250%. To během posledních 7 měsíců. Dlouho jsme váhali, zda otevřeme nafukovací halu, konečné rozhodnutí jsme diskutovali plných 5 týdnů. Zejména 350 dětí ve škole plážového volejbalu nakonec bylo důvodem, proč do rizika otevřít nafukovací halu při současných cenách energií jdeme. Jsme klubem, spolkem, kde vaše herní příspěvky významně pomáhají sportovat dětem. Výsledky Beachclubu Strahov v chlapecké kategorii jsou mimořádné, naši hráči jsou zásobárnou reprezentace České republiky. Vaše příspěvky pomáhají udržet výkonnostní beachvolejbal Strahova vysoko nad ostatními kluby v Praze. Pokud chceme udržet rekreační a výkonnostní a vrcholový sport v našem klubu, nezbývá nám než zvýšit cenu v pevné hale v prime čase o 35% a v nafukovací o 100%.

Děkujeme, že jste, děkujeme za přízeň.


MUDr. Vít Mařík, předseda výboru Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov z.s.


Volné hodiny v zimní sezóně 2022/2023.


Cena za kurt / hodinu:
pevná i nafukovací hala 880 Kč.

Volné hodiny pro trvalou rezervaci:
Nafukovací hala:

Pondělí | 20-22

Úterý | 20-22

Středa | 21-22

Čtvrtek | 20-22


Pevná hala:

Čtvrtek | 21-22


V případě zájmu prosím kontaktujte Mgr. Jana Chalupu:

Tel. 724 150 925 | Email: honzachalupu@gmail.com


1 107 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page