Robert Kufa a Michal Bíza vítězi Českého poháru na Strahově

Ve dnech 17. až 19. června 2016 proběhl v Beachclubu Strahov v Praze Český pohár mužů, ve kterém se hrálo mimo jiné o celkovou peněžní prémii 50 000,- Kč. Do páteční kvalifikace se přihlásilo slušných 23 dvojic a všechna jejich utkání byla zcela vyrována. Opravdu stoprocentní výkon podala dvojice Namešanský - Hovorka a Klapal - Kolář. Z posledního nasazeného místa postoupili bratři Démarové. Překvapením bylo nepostoupení první nasazené dvojice Berčík - Šťastný.

 

Sobotní boje provázelo od rána poměrně slunné počasí, to znepříjemňovaly jen pravidelné poryvy větru. V prvním kole pavouka M24, kde k nasazeným osmi týmům postoupilo osm z předkola, potvrdily svou roli bodového favorita sedm z osmi dvojic a proto jsme se mohli nadále těšit na vyrovnaný boj mezi těmito páry. Do druhého dne bez porážky postoupily dvojice Kufa D. - Lenc, Bíza - Kufa R., Přidal - Beneš P. a Schweiner - Perušič.  Nejdále z kvalifikantů v opravách došla dvojice ze Slovenska Namešanský - Hovorka, která skončila na 9. místě. V nedělních semifinálových utkáních se střetly dvojice neporažených Kufa R. - Bíza s Schweiner - Perušič a ve druhém Přidal - Beneš P. s Davidem Kufou a Davidem Lencem.

 

První zmiňované utkání vyhrála jednoznačně dvojice Kufa R. - Bíza a ve druhém v tiebreaku Přidal - Beneš P.. Bohužel utkání o třetí místo bylo ze zdravotních důvodů jedné z dvojic zkrečováno a proto jsme mohli vidět pouze boj o finále a peněžní prémii 15 000,-, kterou vyhráli kluci Robert Kufa a Michal Bíza.

 

Autoři: Tomáš Pála, Michal Mezera

 

Please reload

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Veronika Maříková 2015

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
  • Twitter Clean

BEACH KAMERA

INFORMACE O AKCÍCH

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích Beachclubu Strahov?
Prosíme, pouze uveďte VÁŠ EMAIL po odsouhlasení GDPR - Zásad o ochraně osobních údajů
otec_logo_nove.png
Lokál
decathlon_web.jpg
45054074_327163358079097_453013622024778