Na zkušenou "za humna"

9.3.2017

Dne 7. března se trenéři beachclubu Strahov a lektoři školení Trenér beachvolejbalu zúčastnili celodenního semináře ve sportovním gymnáziu v Drážďanech, který byl výsledkem jejich spolupráce.

Gymnázium je internátního charakteru, kde praktikují 15 vybraných letních sportů se 450 studenty z celého Německa, jedním ze sportů je i volejbal. V Saském regionu, kam Drážďany patří, jsou celkem 3 školy tohoto typu s letními sporty a 3 školy, které praktikují zimní sporty.

 

Program semináře zahrnoval ukázky tréninku volejbalu mládeže i dospělých, prohlídku všech dominantních sportovních hal v Drážďanech (včetně beachvolejbalu), prohlídku celého komplexu školy (tzn. sportoviště, učebny, ubytovny, jídelna i volnočasové prostory). Přínosná byla zejména diskuse s učiteli-trenéry volejbalu (jeden je i trenérem beachvolejbalu), kteří pracují profesionálně i ve vrcholovém drážďanském volejbalovém klubu.

Závěrem můžeme říci, že jako Češi máme co předávat, ale hlavně, máme se ještě co přiučit – doporučujeme.

 

Tímto děkujeme panu Rudy Kucerovi, který zprostředkoval kontakt se školou a po celou dobu byl naším průvodcem i tlumočníkem bez nároku na odměnu.

 

 

 

Please reload

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Veronika Maříková 2015

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
  • Twitter Clean

BEACH KAMERA

INFORMACE O AKCÍCH

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích Beachclubu Strahov?
Prosíme, pouze uveďte VÁŠ EMAIL po odsouhlasení GDPR - Zásad o ochraně osobních údajů
otec_logo_nove.png
Lokál
decathlon_web.jpg
45054074_327163358079097_453013622024778