Na Strahově proběhlo halové Mistrovství České republiky do 18 let, tituly slaví dvojice z hlavního města

3.4.2017

Paralelně s halovým šampionátem žen bojovali o medaile i adolescenti a kdo oželel slunný víkend sledováním jejich výkonů, rozhodně nemusel litovat. Na Strahově se mezi sebou utkali ti nejlepší ve věku do 18 let, k vidění byly nadstandardní výkony i dramatické koncovky.

 

V dívčí části turnaje jsme mohli pozorovat velice dramatická semifinále, v tom prvním zvítězila nejtěsnějším výsledkem Berenika Dominiková se svojí spoluhráčkou Alžbětou Skopovou, v tom druhém rozhodl o postupu Zuzany KinclovéAndreou Kinskou až tie-break. Finále bylo jednoznačnou záležitostí, Berenika a Alžběta si s přehledem došly pro nejcennější medaile. V zápase o třetí místo nestačila domácí dvojice Bubu Rybová a Nela Roštoková na Marii Makovcovou a Natálii Žůrkovou.

 

Chlapecké kategorii po celou dobu turnaje naprosto dominovala domácí dvojice Fanda Knobloch a Adam Štoček, kteří po bronzu z minulého týdne na HMČR U20 neztratili ani set a z finále proti Matyášovi Ježkovi a Adamu Waberovi udělali jasnou záležitost. Poslední medailovou pozici obsadil Jan Vodička a Josef Havlas, v posledním zápase přehráli dalšího domácího reprezentanta Vítka BenešeFrantiškem Podborským.

 

Halová sezona se blíží ke konci, příští víkend se ještě můžete podívat na halové Mistrovství České republiky mužů, vše zakončí 15. - 16. dubna kategorie do 22 let.

 

Petr Sixta

 

 

 

Please reload

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Veronika Maříková 2015

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
  • Twitter Clean

BEACH KAMERA

INFORMACE O AKCÍCH

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích Beachclubu Strahov?
Prosíme, pouze uveďte VÁŠ EMAIL po odsouhlasení GDPR - Zásad o ochraně osobních údajů
otec_logo_nove.png
Lokál
decathlon_web.jpg
45054074_327163358079097_453013622024778