Pražská Junior beachliga / Kategorie U18

18.3.2019

V sobotu 16.3.se konalo další kolo pražské beachligy. Ve Střešovicích se hrála kategorie dívek do 18ti let. Od 9h začínala první liga, na kterou v odpoledních hodinách navazovala liga druhá. Ráno se sešlo patnáct týmů, ze kterých tři reprezentovaly Beachclub Strahov. Hrálo se na čtyři skupiny, z toho tři po čtyřech týmech a jedna skupina po třech. V jedné skupině se hned potkaly dva naše týmy Kristýna Makovská s Bety Jílkovou a Anička Cyrani s Terkou Lindovou. Tento strahovský boj  byl úspěšnější pro Týnu s Bety, a tak si holky vybojovaly postup do play off ze třetího místa ve skupině. V prvním kole play off však narazily na další strahovskou dvojici, teda alespoň z poloviny strahovskou, a to na Janu Měšťanovou a Vanessu Hurníkovou. Po krásném vyrovnaném zápase pokračují dále Jana s Vanessou, které si po nevydařeném semifinále spravují chuť v boji o třetí místo.

 

Ve druhé lize se účastnilo čtrnáct družstev, ze kterých pět reprezentovalo Beachclub Strahov. Systém byl podobný jako v první lize, dvě skupiny po čtyřechtýmech a dvě skupiny po třech. Do top 4 se podařilo probojovat dvěma strahovským dvojicím. Na třetím místě se umístila naše Amy Olivová s parťačkou Simonou Molčanyiovou z Ládví a první místo si s přehledem uhrály Kristýna Lindová ze Strahova s parťačkou Natálií Pacltovou z Pankráce.

 

Všem strahovským týmům děkujeme za reprezentaci našeho klubu a vítězům samozřejmě gratulujeme ke skvělým výsledkům! Jen tak dál!

 

Míša Knoblochová

 

V neděli náš klub reprezentoval hojný počet hráček v kategorii U18. Měli jsme tam "čisté dvojice" - Kiky Makovská a Bety Jílková, Terka Lindová a Anička Cyrani (1.liga), Terka Strnadelová a Anet Zedníková, Bára Cihelková a Kačka Jenisová (2.liga). A několik "mutantních dvojic", kde naše hráčky vytvořili tým s hráčkou jiného klubu - Janča Měšťanová a Vanessa Hurníková (1.liga), Týna Lindová a Natálie Pacltová, Kája Plchová a Klára Šarbochová a Amy Olivová se Simčou Molčanyiovou (2.liga).

 

1. liga

V první lize předvedly nejlepší výkon Janča s Vanessou, které i po prohraném prvním zápase ve skupině nic nevzdaly a vybojovaly postupně bronz. Velmi dobře zahrály Kiky s Bety, které hrály velmi vyrovnaný zápas s Jančou a Vanessou, který jen těsně v koncovkách prohrály. Anička s Terkou většinou bohužel doplatily na chyby na příjmu. 

 

2. liga

 

V druhé lize nejlépe zahrály Týna s Naty, které potvrdily své bohaté zkušenosti a zaslouženě vyhrály zlato. Další úspěšnou dvojicí v získání medaile byla Amy se Simčou, které postupně vylepšovaly svou nesehranost. Takže zápas po zápase vylepšovaly svou mezihru a tím dělaly méně a méně chyb. Holky Terka s Anet a Barča s Káťou na sebe narazily v posledním zápase, který byl velmi povedeným duelem, kde předváděli hezký a bojovný volejbal. Kája s Klárou nebyly moc sehrané. Ze začátku dělaly hodně chyb a soupeřky to s nima neměly moc těžké. Avšak postupně se také zlepšovaly, přestaly dělat chyby a předváděly vyrovnané výkony, které jen těsně neskončily výhrou.

 

Všem hráčkám děkuji za skvělou reprezentaci! S úsměvem do další práce na sobě!

 

Za BK Strahov - Marcel Mysliveček

 

 

 

Please reload

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Veronika Maříková 2015

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
  • Twitter Clean

BEACH KAMERA

INFORMACE O AKCÍCH

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích Beachclubu Strahov?
Prosíme, pouze uveďte VÁŠ EMAIL po odsouhlasení GDPR - Zásad o ochraně osobních údajů
otec_logo_nove.png
Lokál
decathlon_web.jpg
45054074_327163358079097_453013622024778