Výsledky turnajů Juniorbeachligy

8.4.2019

O uplynulém víkendu se hrálo hned několik kategorií juniorligy, na kterých měl náš klub své zástupce. V sobotu to byli v kategorii U18 mužů dvojice Martin Douda, Kryštof Oliva a Dan Vacek s Matoušem. Prvně jmenovaní potvrdili své nasazení, když po výborném výkonu a trochu smolně prohraných koncovkách, prohráli až ve finále. Ani druhá dvojice se neztratila, jen těsně jim utekl postup do semifinále a obsadila slušné 5.místo.

 

Ve stejný den se hrála také kategorie dívek do 14 let. Tam Beachclub Strahov reprezentovaly dvojice Anna Šimíčková, Terka Vacková a Adéla Šimíčková s Dorotou Zemanovou. Holky sice nedosáhly na takové výrazné umístění, ale všechny hra bavila a dala jim chuť do dalšího trénování.

 

V neděli se pak hrály 2 ligy kategorie U18 žen, ve kterých měly naše děvčata střídavé úspěchy. Nejprve si v první lize Anička Cyrani s Terkou Lindovou po prohrané těžké skupině, spravily chuť a vyhrály pavouka o 13.místo. Obdobně si pak ve druhé lize vedly Bára Bociánová s Kačkou Jenisovou, na kterých byla vidět jistá tréninková pauza a po nevydařených začátcích zápasů ve skupině, pak rovněž vyhrály spodního pavouka. O poznání lépe se dařilo dvojici Terka Strnadelová, Aneta Zedníková. Ty předváděly výborné výkony a po vyčerpávajících bojích obasadily 4.příčku za další mladou hráčkou ze Strahova Kristýnou Lindovou, která hrála s pankráckou Natálií Pacltovou.

 

Všem hráčkám a hráčům gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

 

 

Please reload

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Veronika Maříková 2015

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
  • Twitter Clean

BEACH KAMERA

INFORMACE O AKCÍCH

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích Beachclubu Strahov?
Prosíme, pouze uveďte VÁŠ EMAIL po odsouhlasení GDPR - Zásad o ochraně osobních údajů
otec_logo_nove.png
Lokál
decathlon_web.jpg
45054074_327163358079097_453013622024778