Beachliga kategorie U16Ž - Pankrác

11.11.2019

V sobotu 9. listopadu se na Pankráci odehrálo další kolo U16 žen. Za Strahov se ho účastnilo 6 týmů. Z druhé ligy to byly Simona Houdková a Anette Štěpánková, Anna a Adéla Šimíčkovy, ze 4. ligy poté Adéla Svárovská a Barbora Halášková, Mariana Divišová a Tereza Vacková, Valerie Linhartová a Valerie Štěpánková a Bára a Kristýna Koubkovy, Bohužel další 3 týmy se musely odhlásit z důvodu nemoci nebo zranění. Přesto jsme v kategorii reprezentovali velice dobře.

 

2. liga

Oba týmy se měly možnost v této lize představit poprvé. I přesto se Simča s Anett díky své téměř perfektní souhře, útočnému stylu a obrovské bojovnosti probojovaly až do finále. Tam bohužel soupeř využil lehkého zranění Anett a naše děvčata tak v tie-breaku prohrála. Sestry Šimíčkovy se také nenechaly příliš zastavit a vybojovaly 9. místo. Holky ještě neoplývají takovou sehraností, takže mezihra někdy připomíná hru "pojďme si trošku zaběhat". Nicméně se jak od minulého kola, tak s každým dalším zápasem neustále zlepšovaly.

 

4. liga

Sestry Koubkovy byly na svém prvním turnaji a tak sbíraly svoje úplně první herní zkušenosti. Zkušenější strahovské týmy všechny postoupily ze skupiny do horního pavouka. Náročnější zápas byl mezi "našema" -  Valča s Vali proti Adéle s Barčou, které bojovaly o 2. místo ve skupině. Zápas byl vyrovnaný až do konce, přestože si Valerie L. poranila koleno. Bojovně zápas dohrála a nebylo na ní nic znát. Po zápase jsme ale trenérsky zasáhly a nenechaly podrážděné koleno způsobit většího zranění a další zápasy skrečovaly. Valerie tak v pouhých 12 letech obsadily po 4 zápasech 12. místo v kategorii U16! Barča s Áďou postupovaly dále a dostaly se až do boje o 5. místo. Stejně tak se probojovaly i další naše holky Terka s Májou. Oba týmy se postupně v turnaji rozehrávaly až se setkaly proti sobě v závěrečném duelu o zmíněné 5. místo, který skončil vítězně pro Terku s Májou.

 

Společně s Míšou holkám moc děkujeme. Předvádějí velice dobrou práci, čím dál lépe komunikují a reagují na herní situace, podporují se a společně se zlepšují. Věříme, že dobře reprezentujeme klub.

Please reload

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Veronika Maříková 2015

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
  • Twitter Clean

BEACH KAMERA

INFORMACE O AKCÍCH

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích Beachclubu Strahov?
Prosíme, pouze uveďte VÁŠ EMAIL po odsouhlasení GDPR - Zásad o ochraně osobních údajů
otec_logo_nove.png
Lokál
decathlon_web.jpg
45054074_327163358079097_453013622024778