top of page

DOSPĚLÍ

Beachclub Strahov, to je 6 venkovních a 3 vnitřní kurty v letní sezóně. Pro zimní sezónu nabízíme 7 vnitřních kurtů. Venkovní kurty beze zbytku plní technické parametry střešních organizací ČVS, CEV, FIVB. Mohou se na nich hrát i turnaje nejvyšších světových kategorií.

 

Beachvolejbalová pevná hala má svá specifika. Jednoznačným benefitem je vytápění písku, takže nepotřebujete ponožky, mikiny a teplé oblečení, abyste mohli komfortně hrát. Na druhé straně,  omezení výběhů neumožňuje pořádat turnaje vyšších kategorií.

Přetlaková hala umožňuje pořádání všech vrcholných soutěží střešních organizací.

Zaměřujeme se na dětské turnaje a na turnaje amatérů - hobby hráčů - všech věkových skupin. Naše turnaje jsou klasické "PLÁŽÁKY", turnaje poklidného tempa, přátelského prostředí a pohody. 

 

Pokud se budete chtít zapojit do skupiny hráčů, kteří i v zimě hledají komfort, zázemí recepce, která komunikuje přímo s halou, a šaten, které přímo na halu navazují, pak jsme pro Vás tím správným místem, kde aktivně trávit volný čas či víkendy. Více informací k nabídce naleznete v sekcích Turnaje,  Tréninky, kempy a Kempy v týdnu.

KAM DÁL?

Anchor 1
Kam dál?

KEMPY V TÝDNU

V TÝDENNÍCH KEMPECH se můžete učit hrát beachvolejbal pravidelně, každý týden, ve skupinách s trenérem.
A vybrat si můžete skupinu podle svojí úrovně - od úplných začátečníků po pokročilé!

Do kempu se můžete přihlásit sami, nejlepší ale je, když budete chodit ve dvojici. Pokud zatím nikoho nemáte, nevadí!:-)

V ceně za kemp vás čekají i další super klubové aktivity, čtěte dál! :-)

Kempy, které budou v přetlakové hale, se v září budou konat ještě na venkovních kurtech do postavení haly (cca první týden v říjnu).
2. LEDNA - 31. KVĚTNA 2024
CENA - VIZ PŘIHLÁŠKA ZDE
POTVRZENÍ O ÚHRADĚ PŘÍSPĚVKU NA KEMP V TÝDNU ZDE
Honza Chalupa: +420 724 150 925

V CENĚ

4 starty zdarma na pátečním či nedělním open tréninku ZDE

Kempy v týdnu | Beachclub Strahov
bottom of page