Mateřské školy
Základní školy
Fotopříběh MŠ Masná

ŠKOLY - DOPOLEDNÍ PÍSKOVÁNÍ PRO MŠ A ZŠ

Beachclub Strahov je sportovní spolek, jehož základním posláním je podpora plážových sportů. Svoji činnost směřuje k vlastní členské základně a k propagaci plážových sportů směrem k veřejnosti, zejména mládeži. Naši trenéři, absolventi specializace volejbal a beach volejbal na FTVS UK Praha, vytvořili unikátní projekt "Dopolední pískování základních a mateřských škol". V období březen 2013 - březen 2017 se projektu účastnilo přes 6500 dětí.
"Dopolední pískování" je strukturovaný dvouhodinový program pro děti ve věku 3 - 16 let, který hravou formou - vždy s ohledem na úroveň a rozvoj pohybových dovedností - podněcuje děti ke sportu obecně.
Program se koná v jediné pevné beachvolejbalové hale s vyhřívaným pískem v České republice - BEACH PRAHA ARENĚ. (mapa zde)
NOVINKA OD ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019! :
ŠKOLY SPRAVOVANÉ MĚSTSKÝMI ČÁSTMI 1, 2, 5, 6, 7
Beachclub Strahov spolupracuje s Nadací Pražské děti, která zajišťuje sportovní aktivity ZADARMO pro základní a mateřské školy v některých městských částech, a to 1, 2, 5, 6, 7. Pokud je vaše škola v některé z těchto městských částí a je jí spravována, můžete se po obdržení hesla přihlašovat na aktivity v KALENDÁŘI AKCÍ na webu Nadace Pražské děti www.prazskedeti.info. Pro získání hesla a dalších informací se na nás, prosím, obraťte prostřednictvím kontaktů níže. Kromě Pískování jsou školám v těchto městských částech nabízeny i další aktivity - plavání, bruslení a tenis.
ŠKOLY V JINÝCH PRAŽSKÝCH MĚSTSKÝCH ČÁSTECH
Pokud je vaše škola v jiné pražské městské části mimo Prahy 1, 2, 5, 6, 7, můžete se díky grantu Beachclubu Strahov a Nadace Pražské děti Pískování zúčastnit také ZADARMO! V tomto případě pro získání nabídky volných termínů Pískování se na nás, prosím, obraťte prostřednictvím kontaktů níže. 
MIMOPRAŽSKÉ ŠKOLY
Pro mimopražské základní a mateřské školy se bohužel pro tento školní rok nepodařilo grant získat. Pískování tedy zůstává placenou aktivitou, cena lekce je 1800,- Kč /  120 minut. Pro získání nabídky volných termínů Pískování se na nás, prosím, obraťte prostřednictvím kontaktů níže. 
KOLIK DĚTÍ JE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT?
Ideální počet přihlášených dětí je 45-55, maximálně 60 (nižší počet dětí je možný).
KONTAKT
Mgr. Veronika Maříková   |   tel.: 602 648 687   |   email: veronika.marikova@gmail.com
Ing. Blanka Cviklová   |  tel.: 602 322 771   |   email: bcviklova@volny.cz
 
Inspirací pro zájemce jsou videa vzorových lekcí mateřských a základních škol
 
 
 
 
 
 
Dopolední pískování MŠ
Dopolední pískování ZŠ
1/4

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Veronika Maříková 2015

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean
  • Twitter Clean

BEACH KAMERA

INFORMACE O AKCÍCH

Přejete si dostávat informace o novinkách a akcích Beachclubu Strahov?
Prosíme, pouze uveďte VÁŠ EMAIL po odsouhlasení GDPR - Zásad o ochraně osobních údajů
otec_logo_nove.png
Lokál
decathlon_web.jpg
45054074_327163358079097_453013622024778