SRDEČNĚ VÁS VÍTÁME V DRÁČKOVĚ JAZYKOVÉ ŠKOLCE STRAHOV!
VÍTE, ŽE?
  • provozovatelem Dráčkovy školky je Beachclub Strahov

  • školka je zaměřena na kvalitní jazykové vzdělávání (4x týdne 4 hodiny s rodilým mluvčím) a sportovně-pohybovou výchovu (5x týdně na sportovišti Beachclubu Strahov

  • jako členové Beachclubu Strahov nebo jako rodiče členů Beachclubu Strahov (děti a mládež) máte automatické právo slevy 20% ze školného, které je standardně 11 995 Kč/měsíc. Tato akce platí do 31.1.2021

  • garantem vzdělávacího programu je MUDr. Vít Mařík, předseda Beachclubu Strahov, který vede kurzy tenisu

  • učitelem Dráčkovy školky je i trenér Beachclubu Strahov Mgr. Honza Chalupa

  • na webu Dráčkovy školky naleznete všechny informace k tomu, aby tam Váš malý dráček mohl začít chodit :)

Jak mohu zapsat dítě do Dráčkovy školky?


V první řadě doporučujeme přijít se do naší školky osobně podívat. Váš první dojem je nejlepší recenze, kterou můžete dostat. Na takové prohlídce Vám zodpovíme veškeré Vaše případné dotazy a domluvíme se společně na termínu až dvou zkouškových dní, které Vám nabízíme zcela ZDARMA. Po zkouškovém dnu Vám dáme pár dní na rozmyšlenou a instruujeme Vás o vyplnění žádosti k přijetí dítěte do MŠ, spolu s dalšími dvěma formuláři, které jsou nedílnou součástí v procesu přijetí. Po jejich podepsání a odevzdání je vše vyřešeno a Vaše dítě začíná docházku do Dráčkovy školky!
Nabízí Dráčkova školka zkouškové dny?


Ano, nabízí! Dráčkova školka nabízí dokonce 2 zkoušková dopoledne, tedy docházku od 7:30 do 12:30 zcela ZDARMA!
Jak probíhají první dny dítěte ve školce? (adaptační proces)


K adaptačnímu procesu neboli k prvním dnům dítěte ve školce, přistupujeme individuálně a velmi zodpovědně. Jsme si vědomi toho, že je tento čas v rámci vývoje dítěte velmi důležitý. Z praxe víme, že některým dětem trvá tento proces déle, probrečí téměř celé dopoledne, avšak většinou takový stav trvá maximálně pár dní. Poté dítě zjistí, že je ve školce vlastně zábava a bez té maminky a táty se to chvíli vydržet dá. Samozřejmostí je pro nás v procesu adaptace pravidelná komunikace s rodičem, tedy zasílání zpráv a fotografií i několikrát za dopoledne.
Jak se bude moje dítě ve školce stravovat?


Celodenní stravování zajišťuje pro naši školku firma BIONEA, která se dlouhodobě specializuje na stravování v mateřských školách a jiných vzdělávacích zařízeních. Suroviny v BIO kvalitě, ale hlavně pestrý jídelníček, který dětem chutná - to jsou hlavní důvody, proč s touto firmou spolupracujeme již dlouhá léta. Pitný režim je pro děti zajištěn neslazeným ovocným dětským čajem, vodou nebo mlékem.
Je možné zajistit od dodavatele stravování různé typy diet?


Ano, firma BIONEA zajišťuje různé typy diet dle individuálního požadavku.
Bez lepku, bez vajec, bez mléčných produktů, bez sóji, bez mléčné bílkoviny, bez laktózy - a to vše s použitím odpovídajících alternativních surovin.
Jaká je výše školného a jakým způsobem je hrazeno?


Měsíční poplatek (školné) je ve výši 11.995,-/měsíčně a má splatnost do 20. dne předchozího měsíce. Tedy: školné na měsíc září má splatnost 20. srpna apod. Cena školného je tzv. all inclusive. Je v ní zahrnuta docházka, program, výlety, veškeré aktivity, strava, pitný režim. Nic navíc se v naší školce neplatí. SLEVY -20% = sourozenecká sleva (lze uplatnit na jednoho ze sourozenců po celou dobu docházky) -20% = doporučení kamaráda (přiveďte nám do školky nového kamaráda a my Vám uplatníme 20% slevu po celou dobu docházky) PŘIRÁŽKY +20% = děti do 3 let věku +30% = děti do 2 let věku
Jsem členem Beachclubu Strahov. Může být moje dítě z tohoto důvodu zvýhodněno při platbě školného?


Ano! Jako členové Beachclubu Strahov máte automatické právo slevy 20% ze školného, zaplatíte tedy 9596 Kč (standardní cena je 11995 Kč) Tato akce platí do 31.1.2021!