top of page

RODIČE A DĚTI

Vedle ŠKOLY PLÁŽOVÉHO VOLEJBALU, která se stará o beachvolejbalovou výchovu dětí a mládeže, mají v Beachclubu Strahov již několik let tradici turnaje RODIČE & DĚTI. Tyto turnaje nabízejí rodinám trávit s beachvolejbalem čas společně a užít si přitom mnoho zábavy a nových zážitků. Děti a rodiče se mají příležitost poznávat v nových rolích, coby partneři ve hře, při společné cestě za vítězstvím.

Velký zájem o tyto turnaje nás inspiroval k tomu, abychom akce určené rodičům a dětem rozšířili. A to nejen pro děti, které už na různých úrovních mohou hrát beachvolejbal, ale i pro ty nejmenší, které se teprve seznamují s pískem. A je na vás, rodičích, zda budete čas, kdy vaše děti budou na písku, chtít strávit aktivně s nimi, nebo si prostě odpočinout. Prohlédněte si naši novou nabídku, věříme, že si vyberete, ať jsou vaše děti v jakémkoli věku:-)

Akce se konají v jediné pevné beachvolejbalové hale s vyhřívaným pískem v České republice - BEACH PRAHA ARENĚ. (mapa zde)

KAM DÁL?

"SPÍSKEMHRANÍ"
TURNAJE RODIČE A DĚTI
HRAJ SI A CVIČ
Kryté pískoviště

STRAHOVSKÉ  SPÍSKEMHRANÍ

Chcete si u nás hrát se svými dětmi na teplém písku?
A máte třeba dvě nebo víc dětí v různém věku?
Tak to je pro vás naše nová akce jako dělaná!:-)
CO S SEBOU?

Pohodlné sportovní oblečení, na nohy žabky.

Na písek můžete vstupovat s ponožkami nebo bez. 

Hračky pro děti na písek si prosím přineste vlastní.

Míče a volejbalové vybavení jsou k dispozici.

STŘEDA | 10:30 - 13:00
ONLINE PŘIHLÁŠKY

1 dítě / 169,- Kč

2 a více dětí (sourozenecká sleva) - 99,- Kč / dítě

VĚK 1 - 10 LET
Mgr. Jan Chalupa: +420 724 150 925
O AKCI

Jsou na ni vyhrazeny všechny tři kurty v kryté hale s vyhřívaným pískem. Na každém kurtu je jiná věková skupina – nejmenší děti si  hrají s bábovkami, na druhém jsou starší s míčem a na třetím ty nejstarší už zkouší i nejjednodušší základy volejbalu. Děti na písku můžete nechat samotné a dívat se na ně při kávě přes prosklenou stěnu nebo se k nim můžete připojit. Těm nejstarším se věnuje trenér.

O BEACH PRAHA ARENĚ
 
Sportovní pevnou halu – BeachPraha Arenu vytápí  celkem 3,5 km trubek podlahového topení. Jihovýchodní stranu tvoří tritermální prosklená fasáda. 150 tun bílého křemičitého písku dovezeného od Máchova jezera je tak prosluněno a topením prohříváno až na 30°C. To je teplota, kterou již člověk vnímá jako hřejivou. Teplotní gradient v prostoru haly je výškově stálý, což znamená, že ve výšce pohybu sportovců do 2m nad pískem je teplota až 18 - 20°C. Bezprašnost haly zajišťují stropní sprinklery a podtlakové ventilátory odsávající prach. Písek je denně dezinfikován.
bottom of page