top of page
Child's Pose
pasek_modry.jpg

JÓGA S MONIKOU REBCOVOU

Kam dál?
pozadi_beach_4.png
SRDEČNĚ VÁS VÍTÁME
NA KURZECH JÓGY NA STRAHOVĚ!
MgA. Monika Diatta-Rebcová je taneční pedagožkou, choreografkou a zkušenou lektorkou jógy. Na Strahově pro Vás nově otevírá lekce dvou typů jógy,
a to JÓGA ZDRAVÁ ZÁDA a POWER JÓGA.
Lekce se budou konat ve SQUASHCLUBU na Strahově v části CROSSFIT Strahov, které se nachází ve Spartakiádním stadionu, vchod vlevo od Brány borců, Vaníčkova 6, Praha 6 (stejným vchodem se vchází do plaveckého bazénu Strahov, který je vyznačen ve všech mapách Prahy). Parkování zdarma přímo u Brány borců - a zastávka autobusů č. 143, 176 a 191 je 10m od vchodu.
Věříme, že kurzy jógy budou pro Vás představovat velmi zajímavé rozšíření a doplnění sportovních aktivit, které na Strahově nabízíme :)
JÓGA ZDRAVÁ ZÁDA  |  PONDĚLÍ 19:00 - 20:00
POWER JÓGA  |  STŘEDA 18:00 - 19:00
ZAČÍNÁME 13.7.2020!
190,- / OSOBA / 60 MINUT
KAPACITA 10 OSOB
Spartakiádní stadion, vchod do bazénu
a centra CROSSFIT, vlevo od Brány borců
Vaníčkova 6, Praha 6
MgA. Monika Diatta-Rebcová
+ 420 776 646 069
JÓGA ZDRAVÁ ZÁDA
Věnujeme se zdravému a prospěšnému pohybu s ohledem na kosterní, kloubní a svalový tělesný aparát a jeho procvičování a posílení. Zapojíme vnímání vlastního pohybu, uvědomění si jednoty těla a mysli a respektujeme pohybové možnosti individuálního jedince.
 
Lekce je vhodná pro každý věk a úrovně fyzických sil, cílem je zlepšit si tělesné a duševní zdraví a dosáhnout harmonie.
POWER JÓGA
 

Power jóga vás naučí správnému držení těla a celkově zpevní vaše tělo a vytvaruje svalovinu. Vědomě procvičujeme používání jednotlivých svalových skupin v různých částech těla. Dosáhneme zvětšení rozsahu pohybu páteře i kloubů nohou a rukou, zlepší se vaše rovnováha, koordinace, síla, flexibilita ve spojení se správným dýcháním. Posilovací cvičení v jógových asanach je prostřídáno cvičením na protažení jednotlivých částí těla. Procvičujeme sílu a ohebnost a rozvíjíme soustředěné a vědomé ovládání těla.

Lekce je vhodná pro aktivnější zdravé jedince bez vážnějších zdravotních potíží.

joga_text_web.jpg
bottom of page